Doğum tarihi 1995 olan SYNERGY Bilişim ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti., yayıncılık, içerik hazırlama ve içerik yönetimi hizmetleri vermeye 2004 yılında  TurkDoktor Dergisi ile başladı.

Sağlık sektörü ile işbirliğimiz 2005 yılında yayınlanmaya başlayan Exper Yaşam Kültürü Dergisi ile güçlendi. Diyaliz dünyasını ve nefroloji uzmanı hekimleri hedefleyen, kültür, sanat, gezi ve iyi yaşama dair herşeyi içeren Exper'i, ortopedi ve fizik tedavi uzmanı hekimleri hedefleyen ve sualtı temasıyla çıkan Flextra Dergisi izledi.

Kaplıca ve suyun iyileştirici gücünü vurgulayan Thermobülten 2007, radyoloji uzmanlarını resim, edebiyat, sinema, tiyatro ve mimari ile buluşturan Radyograf ise 2009 yılında yayın dünyasıyla tanıştı. Radyograf "2010 Sağlık İletişiminde Yaratıcılık Ödülleri" kapsamında Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

Kronik böbrek yetmezliği hastaları için kaliteli bir yaşama dair ipuçları içeren bilgilendirme portalı Yaşam Kalitesi ise, 2011 yılı başında yayın hayatına merhaba dedi.

Bülten, dergi, gazete, tanıtım kataloğu, faaliyet raporu, kitap, e-bülten, e-dergi gibi kurum içi veya kurum dışı her türlü yayın için

İşbirliği yaptığımız ve sayıları 100'ü aşan muhabir ve fotoğrafçı ile Türkiye'nin her köşesinde söyleşi yapma, haber üretme ve fotoğraf çekimi

Özgün, ilginç, nitelikli ve hedefe ulaşan içerik hazırlama

Kurumsal kimlik, grafik tasarım ve baskı hizmetleri ile anahtar teslimi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Kurumsal yayınınızın, kes-yapıştır üretilen sıradan yayınlardan farklı, her sayısı bir öncekinin biraz daha silik ve kötü bir kopyası olmadan, sürekli yenilenen, gelişen, sizi en iyi şekilde temsil edecek özgün nitelikte olmasını istiyorsanız, hızlı, etkili, verimli ve kaliteli çözüme odaklı butik hizmetlerimizi değerlendirmenizi öneririz.

 
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları
  • Dergi Logoları